Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Przynęty/WOBLER DUŻY KALIBER ŁADNIUTKI JAXON 12cm  

WOBLER DUŻY KALIBER ŁADNIUTKI JAXON 12cm

Ilość wyświetleń: 9056 
Komentarzy: 0 
ID: 5856 
Węzeł: 4387 
WOBLER DUŻY KALIBER ŁADNIUTKI JAXON 12cm

WOBLER DUŻY KALIBER ŁADNIUTKI JAXON 12cm

ID: ROA0001490

Czas końca: 06.10.2005 17:23

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

WOBLER BARDZO DUŻY NA SZCZUPAKA, SANDACZA 12cm jaxon STAN JAK NOWY ZOBACZ NA INNE MOJE WĘDKARSKIE MOŻE KUPISZ WIĘCEJ A KOSZT PRZESYŁKI TEN SAM

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Jeśli interesuje Cię wędkarstwo a w szczegolności gdy chesz pooglądać piekne Zdjęcia ryb i nie tylko ryb, odwiedź koniecznie wskazaną tu galerię. Jest co pooglądać!

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: