Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Przynęty/Woblery 6cm w SUPER DOBREJ CENIE !!! 

Woblery 6cm w SUPER DOBREJ CENIE !!!

Ilość wyświetleń: 3422 
Komentarzy: 0 
ID: 5042 
Węzeł: 3708 
Woblery 6cm w SUPER DOBREJ CENIE !!!

Woblery 6cm w SUPER DOBREJ CENIE !!!

ID: ROA0001108

Czas końca: 20.08.2005 11:07

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Poniżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Woblery dł 6cm, bez kotwic, pływający, wielkokrotnie lakierowany, o bardzo agresywnej pracy. Niejeden szczupak straci głowę dla tej przynęty. Wpłata tylko na koto, nie kończę aukcji przed czasem. Mogę sprzedać na sztuki w cenie 5zł sztuka

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Pozycjonowanie stron staramy się wykonać rzetelnie. Przykładowo tę stronę: Etykiety samoprzylepne firmy zajmującej się nadrukiem np. kodów kreskowych na metkach, pozycjonujemy od dłuższego już czasu z sukcesem, na słowa i frazy kluczowe: metki odzieżowe, wszywki odzieżowe, etykiety samoprzylepne.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: