Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Przynęty/WOBLERY Z BALSY-super łowne na duże drapieżniki  

WOBLERY Z BALSY-super łowne na duże drapieżniki

Ilość wyświetleń: 2553 
Komentarzy: 0 
ID: 6157 
Węzeł: 4639 
WOBLERY Z BALSY-super łowne na duże drapieżniki

WOBLERY Z BALSY-super łowne na duże drapieżniki

ID: ROA0001633

Czas końca: 07.12.2005 16:45

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Zestaw 2 szt. – 15 cm, wykonany z balsy (najlepsze drewno na woblery, dające mu najlepszą pracę. Ręczny wyrób, jednoczęściowy stelaż, ster z poliwęglanu 2 mm, 5 warstw lakieru + POŁYSKUJĄCY BROKAT, bez kotwic. Każdy wobler indywidualnie testowany. Doskonały na wszystkie znane gatunki ryb drapieżnych. Produkowane już od 9 lat. Chętnie kupowane przez wędkarzy w Polsce jak również przez wędkarzy z zagranicy.
ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MOJE AUKCJE

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Firma "Wszywka" zaprasza producentów odzieży oraz hurtownie dodatków krawieckich do współpracy, patrz: Metki i wszywki odzieżowe pragnie zinteresować swą ofertą metek i wszywek odzieżowych również osoby prywatne, zainteresowane niskimi nakładami.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: «Redakcja Rybiego Oka»