Right menu

Reklama


Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Przynęty/WOBLERY Z BALSY - super łowne! 

WOBLERY Z BALSY - super łowne!

Ilość wyświetleń: 3801 
Komentarzy: 0 
ID: 6241 
Węzeł: 4714 
WOBLERY Z BALSY - super łowne!

WOBLERY Z BALSY - super łowne!

ID: ROA0001679

Czas końca: 14.12.2005 18:54

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Zestaw 2 szt. – 7 cm, doskonałe do łowienia pstrągów, okoni i kleni. Wykonane z balsy (najlepsze drewno na woblery, dające najlepszą jego pracę!!!), wzorowane na oryginalnych modelach Rapala Team Esko - pływające, ręczny wyrób, jednoczęściowy stelaż, 5 warstw lakieru, UZBROJONE, z grzechotkami. Każdy wobler indywidualnie testowany. Produkowane już od 9 lat. Świetnie sprawdza się zarówno w wodach pływających jak i stojących. Chętnie kupowane przez wędkarzy w Polsce jak również przez wędkarzy z zagranicy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MOJE AUKCJE!

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Jeśli interesuje Cię wędkarstwo a w szczegolności, gdy chesz pooglądać piękne Zdjęcia wędkarskie ryb i przyrody, kliknij na wskazany link. Jest co pooglądać! Każdy hobbysta wędkarz winien być raczej zadowolony.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: