Right menu

Reklama


Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Przynęty/WOBLERY Z BALSY - super łowne! 

WOBLERY Z BALSY - super łowne!

Ilość wyświetleń: 3372 
Komentarzy: 0 
ID: 6979 
Węzeł: 5417 
WOBLERY Z BALSY - super łowne!

WOBLERY Z BALSY - super łowne!

ID: ROA0001942

Czas końca: 15.02.2006 19:32

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Zestaw 2 szt. – 7 cm, doskonałe do łowienia pstrągów, okoni i kleni. Wykonane z balsy (najlepsze drewno na woblery, dające najlepszą jego pracę!!!), wzorowane na oryginalnych modelach Rapala Team Esko - pływające, ręczny wyrób, jednoczęściowy stelaż, 5 warstw lakieru, UZBROJONE, z grzechotkami. Każdy wobler indywidualnie testowany. Produkowane już od 9 lat. Świetnie sprawdza się zarówno w wodach pływających jak i stojących. Chętnie kupowane przez wędkarzy w Polsce jak również przez wędkarzy z zagranicy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MOJE AUKCJE!

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Pozycjonowanie stron staramy się wykonać rzetelnie. Przykładowo tę stronę: Metki odzieżowe firmy zajmującej się nadrukiem np. kodów kreskowych na metkach, pozycjonujemy od dłuższego już czasu z sukcesem, na słowa i frazy kluczowe: metki odzieżowe, wszywki odzieżowe, etykiety samoprzylepne.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: