Right menu

Reklama


Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Przynęty/Woblery z Czarnego! "P.K." 

Woblery z Czarnego! "P.K."

Ilość wyświetleń: 3804 
Komentarzy: 0 
ID: 3230 
Węzeł: 2104 
Woblery z Czarnego! "P.K."

Woblery z Czarnego! "P.K."

ID: ROA0000471

Czas końca: 19.05.2005 16:00

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Poniżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Wykonane są w 100% ręcznie z drewna lipowego, oklejane materiałem (brokatem) i wielokrotnie pokryte lakierem o wysokiej odporności na zarysowania. Duża ilość warstw lakieru nie tylko doskonale zabezpiecza woblera przed uszkodzeniem, ale także wraz z materiałem (brokatem) tworzy efekt 3D, co dodatkowo wabi ryby drapieżne. Drut nierdzewny dental w całości przez cały wobler, stery odporne na pęknięcia z poliwęglanu. Każdy wobler testowany pod względem pracy i stabilności. Woblery na każde ryby drapieżne. Zdobyły uznanie wędkarzy w Polsce (wszystkie rzeki nizinne i górskie - trociowe, pstrągowe, również jeziora) i za granicą. Woblery sprzedawane są bez kotwic. Każdy wobler poprzez wykonanie (w odróżnieniu od masówek z wtryskiwarek) posiada niepowtarzalny kształt i pracę.
Preferowane formy płatności to wpłata na konto bankowe lub za pobraniem przy odbiorze przesyłki, ewentualnie kwestia dogadania się. Koszt przesyłki przy wpłacie na konto wynosi 5 zł (priorytet polecony).

Wszystkie pytania kierować:

pod nr telefonu (P.K.): 0 503300097 lub (0-59) 83 33 561 (po godz. 22:00)

ewentualnie na adres e-mail wystawiającego: theblindone@wp.pl

06

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Bardzo często nazywane w skrócie SEO jest kluczowym elementem reklamy w Internecie, gdyż właśnie dzięki pozycjonowaniu stron i optymalizacji możemy odnaleźć strony, jakich poszukujemy na co dzień korzystając z wyszukiwarki Google. Pozycjonowanie stron WWW Każdy potencjalny klient jest przez nas traktowany indywidualnie i dostosowujemy swoje usługi bezpośrednio pod potrzeby Państwa.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: