Right menu

Reklama


Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Ubiory/Columbia Sportwear Rozmiar 34 spodnie i szorty w jednym 

Columbia Sportwear Rozmiar 34 spodnie i szorty w jednym

Ilość wyświetleń: 9849 
Komentarzy: 0 
ID: 14214 
Węzeł: 9282 
Columbia Sportwear Rozmiar 34 spodnie i szorty w jednym

Columbia Sportwear Rozmiar 34 spodnie i szorty w jednym

ID: ROA0003542

Czas końca: 11.12.2012 22:05

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Poniżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

100 % oryginalne, stan OK.Rozmiar z metki 34. Odpinane nogawki umożliwiają zamianę na szorty. Szer. Pas bez naciągania 2 x 43 cm.,( gumka po bokach), dł. 108 cm., dł. wewnętrznej nogawki 82 cm. , stan 26 cm. Wysyłka w cenie

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Sprzedającego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Bardzo często nazywane w skrócie SEO jest kluczowym elementem reklamy w Internecie, gdyż właśnie dzięki pozycjonowaniu stron i optymalizacji możemy odnaleźć strony, jakich poszukujemy na co dzień korzystając z wyszukiwarki Google. Pozycjonowanie stron WWW Każdy potencjalny klient jest przez nas traktowany indywidualnie i dostosowujemy swoje usługi bezpośrednio pod potrzeby Państwa.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: