Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Ubiory/Kamizelka wędkarska GRAFF. 

Kamizelka wędkarska GRAFF.

Ilość wyświetleń: 10701 
Komentarzy: 0 
ID: 4754 
Węzeł: 3453 
Kamizelka wędkarska GRAFF.

Kamizelka wędkarska GRAFF.

ID: ROA0000954

Czas końca: 31.07.2005 21:34

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Sprzedam kamizelkę wędkarską f-rmy GRAFF.
Kamizelka jest nowa,posiada dużo kieszeni,od środka w górnej części posiada siateczkę (zapobiega nadmiernemu poceniu się i przyleganiu materiału do ciała). Z tyłu odpinana kieszeń na zamek bł. oraz w górnej części klapa odpinana umożliwiająca dopływ powietrza do pleców. Oczywiście w komplecie czapeczka z regulacją. Koloru granatowego. Rozmiar 170-175cm.

Zobacz inne moje aukcje.

Przesyłka zgodnie z cennikiem P.P. Przy cięższych i większych przesyłkach doliczam koszty materiału na opakowanie(taśma,sznurek, bąbelki) w kwocie 3zł.
Tel. 500 514 483 ; (091) 8 126 423.

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego
Odbiór osobisty przez Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Nazwiska Żbikowski i Żbikowska przewijają się często na naszych stronach i są ściśle związane z naszymi firmami. Najlepiej odwiedzić tę stronę: Żbikowscy aby zrozumieć dlaczego.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: