Right menu

Reklama


Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Ubiory/Śpiochy wędkarskie 

Śpiochy wędkarskie

Ilość wyświetleń: 14746 
Komentarzy: 0 
ID: 3186 
Węzeł: 2070 
Nowe spodniobuty

Śpiochy wędkarskie

ID: ROA0000448

Czas końca: 11.05.2005 20:00

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

SPODNIE I BUTY W JEDNYM- ŚPIOCHY WĘDKARSKIE

Produkt 100 proc. wodoszczelny, tkanina wewnątrz zmocniona stylonem. NOWE. Spodniobuty mogą być stosowane przez cały rok. Wysoki protektor(patrz zdjęcie) zapewnia doskonałą przyczepność do podłoża rzeki brodzącym przy połowie na muszkę.

Numer buta nr 44. Długość "śpiochów"od protektorów do szelek - 144 cm
Długość stopy jaka swobodnie mieści się wewnątrz buta to 28,5 cm

Wysyłam jedynie po dokonaniu przedpłaty-przelewu na konto mBank lub przekazem pocztowym. Numer konta w mBank otrzymasz emailem po wygraniu aukcji.
kontakt: 604479852

Nie wysyłam za pobraniem.
Koszt przesyłki - 8,5 zł

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Fundusze ETF na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Fundusze ETF: ETF.COM.PL Analizy, ranking, aktualności, informacje, ryzyko, regulacje prawne, wydarzenia w Polsce i na świecie, linki, rynek giełdowy, podstawy i zasady inwestowania.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: