Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Ubiory/Wiatrówka przeciwdeszczowa REGATTA GREAT L-XL 

Wiatrówka przeciwdeszczowa REGATTA GREAT L-XL

Ilość wyświetleń: 8685 
Komentarzy: 0 
ID: 14215 
Węzeł: 9283 
Wiatrówka przeciwdeszczowa REGATTA GREAT L-XL

Wiatrówka przeciwdeszczowa REGATTA GREAT L-XL

ID: ROA0003543

Czas końca: 12.12.2012 10:24

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Poniżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Sprzedam firmową wiatrówkę firmy REGATTA GREAT OUTDOORS . Rozmiar między L - XL. Proszę sprawdź wymiary: dł. 78 cm. , szer. pod pachami 2 x 66 cm. , szer. od ramienia do ramienia 2 x 55 cm. Chowany kaptur , bawełniana podszewka, zapinane kieszenie...Stan OK. Idealna na ryby, łódkę .Wysyłka w cenie - polecona

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Sprzedającego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Kiedy wybrać się na ryby? Będą dziś brały czy nie? Na tem pytanie odpowie Ci księżycowy Kalendarz brań Jak wiadomo, księżyc ma wpływ na wiele zjawisk zachodzących na ziemi, na brania ryb także.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: