Right menu

Reklama


Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Wędkarstwo/Instrukcja obsługi Humminbird 997c SI Combo 

Instrukcja obsługi Humminbird 997c SI Combo

Ilość wyświetleń: 6707 
Komentarzy: 0 
ID: 11840 
Węzeł: 9130 
Instrukcja obsługi Humminbird 997c SI Combo

Instrukcja obsługi Humminbird 997c SI Combo

ID: ROA0003476

Czas końca: 08.01.2011 13:26

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Sprzedam
Tłumaczenie instrukcji obsługi Humminbird 997 SI Combo.
Instrukcja w zasadzie jest ta sama dla całej serii 900
z powodzeniem więc można ją stosować do innych modeli.
Tłumaczenie ma formę laserowego wydruku kolorowego w formacie A4 (dwie oryginalne strony na arkusz A4 - oryginalna instrukcja jest w formacie A5 zachowana została więc wielkość oryginału). Istnieje możliwość wydrukowania każdej strony w pełnym formacie A4 (zwiększa to jednak koszt instrukcji)
Przed dokonaniem zakupu proszę o kontakt w celu określenia dostępności instrukcji.
Posiadam także tłumaczenia do echosond Humminbirda seria 700 (717,727,737,757,777.787,797 w wersjach C2 lub C2i) w cenie 75zł.
tel. 669995569
Dysponuję także mapami Navionics na kartach SD, różnych obszarów Europy (Norwegia, Szwecja,Bałtyk, Morze Śródziemne, i wiele, wiele innych)w rozsądnej cenie (na telefon)

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Kiedy wybrać się na ryby? Będą dziś brały czy nie? Na tem pytanie odpowie Ci księżycowy Kalendarz brań Jak wiadomo, księżyc ma wpływ na wiele zjawisk zachodzących na ziemi, na brania ryb także.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: