Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Wędkarstwo/Kamizelka bezrękawnik Columbia Sportswear Company XL 

Kamizelka bezrękawnik Columbia Sportswear Company XL

Ilość wyświetleń: 9344 
Komentarzy: 0 
ID: 14213 
Węzeł: 9281 
Kamizelka bezrękawnik Columbia Sportswear Company XL

Kamizelka bezrękawnik Columbia Sportswear Company XL

ID: ROA0003541

Czas końca: 11.12.2012 21:30

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Poniżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Columbia, idealna dla każdego wędkarza i co najważniejsze - markowa. Stan OK- lekkie zabrudzenie na kołnierzu ( do wyprania). Dł. 68 cm. , szer. pod pachami 2 x 65 cm.

Wysyłka w cenie - polecona

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Sprzedającego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Jeśli interesuje Cię wędkarstwo a w szczegolności, gdy chesz pooglądać piękne Zdjęcia wędkarskie ryb i przyrody, kliknij na wskazany link. Jest co pooglądać! Każdy hobbysta wędkarz winien być raczej zadowolony.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: