Right menu

Reklama


Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Wędkarstwo/Kamizelka bezrękawnik Columbia Sportswear Company XL 

Kamizelka bezrękawnik Columbia Sportswear Company XL

Ilość wyświetleń: 11039 
Komentarzy: 0 
ID: 14213 
Węzeł: 9281 
Kamizelka bezrękawnik Columbia Sportswear Company XL

Kamizelka bezrękawnik Columbia Sportswear Company XL

ID: ROA0003541

Czas końca: 11.12.2012 21:30

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Poniżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Columbia, idealna dla każdego wędkarza i co najważniejsze - markowa. Stan OK- lekkie zabrudzenie na kołnierzu ( do wyprania). Dł. 68 cm. , szer. pod pachami 2 x 65 cm.

Wysyłka w cenie - polecona

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Sprzedającego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Jedno z pierwszych wdrożeń systemu CMS eZPublish w Polsce. Już niebawem pojawi się również w nowej wersji. Świat Druku - to miesięcznik naukowo-techniczny wydawany przez wydawcę: Polski Drukarz, adresowany do wszystkich związanych z branżą poligraficzną.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: