Right menu

Reklama


Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Wędkarstwo/Minn Kota Traxxis 55 - Maxximizer 

Minn Kota Traxxis 55 - Maxximizer

Ilość wyświetleń: 8307 
Komentarzy: 0 
ID: 11250 
Węzeł: 8984 
Minn Kota Traxxis 55 - Maxximizer

Minn Kota Traxxis 55 - Maxximizer

ID: ROA0003415

Czas końca: 20.02.2010 18:29

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

SPRZEDAM
SILNIK MINN KOTA TRAXXIS 55

Sam będąc wędkarzem, mogę naprawdę z czystym sumieniem polecić ten silnik każdemu innemu wędkarzowi. Jest rewelacyjnie niezawodny. Serwisuję silniki Minn Kota i wiem z własnego doświadczenia, że są one niezawodne. Trafiają one do serwisowania po kilku latach użytkowania.

Minn Kota jest po prostu klasą dla samej siebie i co najważniejsze jest produkowana w USA a nie Made in China

Dane techniczne

Traxxis™

* Sterowanie rumpel / wyciągany rumpel.
* Długość ramienia: 92 cm, 107 cm.
* Śruba weedless wedge 2.
* Kompozytowe ramię.
* Cyfrowy maximizer*.

* dostępne tylko w modelach o płynnej regulacji.

 • Jednoręczna obsługa
  Obsługa Traxxisa jest niezwykle łatwa. Można go wyciągnąć z wody jednym prostym ruchem. Po prostu pociągnij do przodu, aby wyjąć silnik z wody. Kiedy przyjdzie czas wyruszyć, odciągnij kciukiem zaczep, a Traxxis ułoży się w jednej z dziesięciu pozycji.
 • Nowa, uniwersalna kontrola nacisku
  Innowacyjne rozwiązanie - kołnierz umieszczony powyżej montowania ułatwi Ci regulowanie nacisku sterującego tak, aby osiągnąć wymagany poziom zanurzenia. Możesz go poluzować, aby ułatwić sobie sterowanie albo przykręcić zapewniając sobie pełną kontrolę.
 • Szybka regulacja zanurzenia Quick-Lock
  Dzięki urządzeniu Quick-Lock łatwo i szybko zmienisz głębokość zanurzenia. Zapewni Ci to pewną możliwość regulacji i utrzymania Twojego silnika w wybranym przez Ciebie miejscu.
 • Nowy system kontroli
  Traxxis zapewnia Ci najlepsze rozwiązania na świecie - dzięki innowacyjnemu projektowi rumpla, który może być podnoszony i opuszczany (do 45°) oraz wyciągany (do 15 cm), będziesz mógł dopasować się do każdych warunków i sposobu łowienia. Posiada nowy, ergonomiczny uchwyt.

Na silniki udzielam gwarancji, realizowanej w moim punkcie serwisowym

Istnieje możliwość jednoczesnego zakupu:

Ładowarek Minn Kota

Akumulatorów Minn Kota

tel. 66 999 55 69

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Darmowy ERP i CRM - OpenERP - obecnie nazywany Odoo

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: