Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Wędkarstwo/Minn Kota Traxxis 55 - Maxximizer 

Minn Kota Traxxis 55 - Maxximizer

Ilość wyświetleń: 5695 
Komentarzy: 0 
ID: 11351 
Węzeł: 9038 
Minn Kota Traxxis 55 - Maxximizer

Minn Kota Traxxis 55 - Maxximizer

ID: ROA0003439

Czas końca: 17.06.2010 11:44

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

SPRZEDAM
SILNIK MINN KOTA TRAXXIS 55

Sam będąc wędkarzem, mogę naprawdę z czystym sumieniem polecić ten silnik każdemu innemu wędkarzowi. Jest rewelacyjnie niezawodny. Serwisuję silniki Minn Kota i wiem z własnego doświadczenia, że są one niezawodne. Trafiają one do serwisowania po kilku latach użytkowania.

Minn Kota jest po prostu klasą dla samej siebie i co najważniejsze jest produkowana w USA a nie Made in China

Dane techniczne

Traxxis™

* Sterowanie rumpel / wyciągany rumpel.
* Długość ramienia: 92 cm, 107 cm.
* Śruba weedless wedge 2.
* Kompozytowe ramię.
* Cyfrowy maximizer*.

* dostępne tylko w modelach o płynnej regulacji.

 • Jednoręczna obsługa
  Obsługa Traxxisa jest niezwykle łatwa. Można go wyciągnąć z wody jednym prostym ruchem. Po prostu pociągnij do przodu, aby wyjąć silnik z wody. Kiedy przyjdzie czas wyruszyć, odciągnij kciukiem zaczep, a Traxxis ułoży się w jednej z dziesięciu pozycji.
 • Nowa, uniwersalna kontrola nacisku
  Innowacyjne rozwiązanie - kołnierz umieszczony powyżej montowania ułatwi Ci regulowanie nacisku sterującego tak, aby osiągnąć wymagany poziom zanurzenia. Możesz go poluzować, aby ułatwić sobie sterowanie albo przykręcić zapewniając sobie pełną kontrolę.
 • Szybka regulacja zanurzenia Quick-Lock
  Dzięki urządzeniu Quick-Lock łatwo i szybko zmienisz głębokość zanurzenia. Zapewni Ci to pewną możliwość regulacji i utrzymania Twojego silnika w wybranym przez Ciebie miejscu.
 • Nowy system kontroli
  Traxxis zapewnia Ci najlepsze rozwiązania na świecie - dzięki innowacyjnemu projektowi rumpla, który może być podnoszony i opuszczany (do 45°) oraz wyciągany (do 15 cm), będziesz mógł dopasować się do każdych warunków i sposobu łowienia. Posiada nowy, ergonomiczny uchwyt.

Na silniki udzielam gwarancji, realizowanej w moim punkcie serwisowym

Istnieje możliwość jednoczesnego zakupu:

Ładowarek Minn Kota

Akumulatorów Minn Kota

tel. 66 999 55 69

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Jeśli interesuje Cię wędkarstwo a w szczegolności, gdy chesz pooglądać piękne Zdjęcia wędkarskie ryb i przyrody, kliknij na wskazany link. Jest co pooglądać! Każdy hobbysta wędkarz winien być raczej zadowolony.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: