Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Wędkarstwo/Nowość Składane łodzie Porta-Bote 

Nowość Składane łodzie Porta-Bote

Ilość wyświetleń: 14833 
Komentarzy: 0 
ID: 11599 
Węzeł: 9106 
Łódka składana Porta-Bote

Nowość Składane łodzie Porta-Bote

ID: ROA0003467

Czas końca: 15.09.2010 0:50

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Poniżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Chciałbym zapoznać kolegów wedkarzy z moją ofertą nowości na rynku polskim rewelacyjnych składanych łodzi wędkarskich.Od niedawna jestem wyłącznym dystrybutorem na polskę amerykańskich, składanych łodzi porta-bote.Łódki wykonane z poliuretanu , bardzo lekkie,szybkie w montażu, nie zatapialne,nie zniszczalne w normalnej eksploatacji ,łatwe w transporcie i przechowywaniu.

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Sprzedającego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: PPHU PROTEKT INT. BH jest firmą produkcyjno-handlową prowadzącą swoją działalność szczególnie na rzecz Ochotniczych Straży Pożarnych, ale także i innych jednostek ochrony przeciwpożarowej. Ubrania strażackie Podstawą funkcją firmy jest zapewnienie klientom możliwości nabycia szerokiego asortymentu ubrań i ubiorów wchodzących w skład osobistego wyposażenia strażaka.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: