Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Wędkarstwo/SONAR TRÓJWYMIAROWY, Echosonda Humminbird 981c SI 

SONAR TRÓJWYMIAROWY, Echosonda Humminbird 981c SI

Ilość wyświetleń: 11642 
Komentarzy: 0 
ID: 11281 
Węzeł: 9003 
SONAR TRÓJWYMIAROWY, Echosonda Humminbird 981c SI

SONAR TRÓJWYMIAROWY, Echosonda Humminbird 981c SI

ID: ROA0003420

Czas końca: 28.02.2010 11:09

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

>>>> PROFESJONALNY SONAR <<<<

Zobacz pod wodą to, czego dotąd nie widziałeś na żadnej echosondzie !!!

Unikalna technologia SI (Side Imaging) dostępna tylko w echosondach Humminbirda umożliwia uzyskanie trójwymiarowego obrazu obiektów znajdujących się pod wodą.
Wystarczy spojrzeć na zdjęcia ekranu, aby przekonać się jakie to daje nowe możliwości dla wędkarzy a także osób prowadzących prace podwodne, poszukujących wraków, itp.
Na pierwszym zdjęciu widać 2 zatopione łodzie (Martwa Wisła k. Gdańska, głębokość ok. 6 metrów). Wyraźnie widać nawet pojedyncze deski. Jest to autentyczne zdjęcie z obiektu znalezionego (przypadkowo) przeze mnie.

>>> dodatkowe zdjęcia na e-mail <<<Na drugim zdjęciu widać jak wygląda napłynięcie na górkę podwodną - z lewej strony standardowy widok echosondy, z prawej - okno sonaru bocznego.III zdjęcie to ślad po kotwicy wleczonej po dnie ...IV zdjęcie - widok ogólny urządzenia i standardowy obraz sonaru.>>> dodatkowe zdjęcia na e-mail <<<

Ponieważ jest to wysoce profesjonalna echosonda, nie będę się tu rozpisywał o jej możliwościach - są analogiczne jak modelu 997c SI, z tą różnicą że moja nie posiada GPS.Parametry 997c SI są ogólnodostępne w Internecie, jej cena w Polsce to ok. 8000 PLN !!!
Echosonda jest używana, ale w znakomitym stanie, gotowa do założenia na nową łódź i szukania obiektów podwodnych :)

Zdjęcia w oryginalnej wielkości i lepszej jakości mogę podesłać mailem.

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania: 601 622 009

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Sprzedającego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Osuszanie bydynków Łódź - izolacja pionowa

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: