Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Wędkarstwo/SONAR TRÓJWYMIAROWY, Echosonda Humminbird 981c SI 

SONAR TRÓJWYMIAROWY, Echosonda Humminbird 981c SI

Ilość wyświetleń: 12047 
Komentarzy: 0 
ID: 11281 
Węzeł: 9003 
SONAR TRÓJWYMIAROWY, Echosonda Humminbird 981c SI

SONAR TRÓJWYMIAROWY, Echosonda Humminbird 981c SI

ID: ROA0003420

Czas końca: 28.02.2010 11:09

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

>>>> PROFESJONALNY SONAR <<<<

Zobacz pod wodą to, czego dotąd nie widziałeś na żadnej echosondzie !!!

Unikalna technologia SI (Side Imaging) dostępna tylko w echosondach Humminbirda umożliwia uzyskanie trójwymiarowego obrazu obiektów znajdujących się pod wodą.
Wystarczy spojrzeć na zdjęcia ekranu, aby przekonać się jakie to daje nowe możliwości dla wędkarzy a także osób prowadzących prace podwodne, poszukujących wraków, itp.
Na pierwszym zdjęciu widać 2 zatopione łodzie (Martwa Wisła k. Gdańska, głębokość ok. 6 metrów). Wyraźnie widać nawet pojedyncze deski. Jest to autentyczne zdjęcie z obiektu znalezionego (przypadkowo) przeze mnie.

>>> dodatkowe zdjęcia na e-mail <<<Na drugim zdjęciu widać jak wygląda napłynięcie na górkę podwodną - z lewej strony standardowy widok echosondy, z prawej - okno sonaru bocznego.III zdjęcie to ślad po kotwicy wleczonej po dnie ...IV zdjęcie - widok ogólny urządzenia i standardowy obraz sonaru.>>> dodatkowe zdjęcia na e-mail <<<

Ponieważ jest to wysoce profesjonalna echosonda, nie będę się tu rozpisywał o jej możliwościach - są analogiczne jak modelu 997c SI, z tą różnicą że moja nie posiada GPS.Parametry 997c SI są ogólnodostępne w Internecie, jej cena w Polsce to ok. 8000 PLN !!!
Echosonda jest używana, ale w znakomitym stanie, gotowa do założenia na nową łódź i szukania obiektów podwodnych :)

Zdjęcia w oryginalnej wielkości i lepszej jakości mogę podesłać mailem.

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania: 601 622 009

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Sprzedającego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Jeśli interesuje Cię wędkarstwo a wszczegołności gdy chesz pooglądać piekne Zdjęcia ryb i nie tylko ryb, odwiedź koniecznie wskazaną tu galerię. Jest co pooglądać!

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: