Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Wędkarstwo/Sprzedam Dwa Kije Na Bolki  

Sprzedam Dwa Kije Na Bolki

Ilość wyświetleń: 4633 
Komentarzy: 0 
ID: 9227 
Węzeł: 7520 

Sprzedam Dwa Kije Na Bolki

ID: ROA0002810

Czas końca: 06.02.2007 19:42

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Poniżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Czesc:)
Mam do sprzedania dwa kije które były uzywane przezemnie do polowu tej pieknej walecznej rybki. Pierwasz wedka to Mikado Lexus Rainbow Spin 300 cw. do 40g Kij Spisuje sie równiez doskonale Przy połowie szczupaków z brzegu. A o to link do tego kija -> http://www.sklepmikado.pl/?module=Katalog&func=katalogvi ew&katid=361
Drugim kijem jest wedzisko testowe Scierra 275 cm 4 - 18g uzywane do lowienia małymi woblerami i gunkami.Nadeje sie równie dobrze do łowienia przelewowych kleni i jazi.
Oba kije w bardzo dobrym stanie. Dla chetnych przesle zdjecia wybranego kija!!!

Typ: Z gwarancją BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Open source ERP i CRM - Odoo (dawniej OpenERP)

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: