Right menu

Reklama


Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Wędki/Dragon Magnum Fly #5/6 

Dragon Magnum Fly #5/6

Ilość wyświetleń: 3593 
Komentarzy: 0 
ID: 5552 
Węzeł: 4126 
Dragon Magnum Fly #5/6

Dragon Magnum Fly #5/6

ID: ROA0001386

Czas końca: 15.10.2005 22:00

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Mam do sprzedania kijek muchowy Dragona z ekskluzywnej serii Magnum Fly. Jest to wędka nowa - dwa razy nad wodą (raczej w celu sprawdzenia niż łowienia). Parametry wędki:

* długość 2,70 m

*długość transportowa 1,35 m

* ilość składów - 2szt.

* klasa 5/6 AFTMA

Preferowana forma zapłaty to przelew na konto w mBanku. Do wylicytowanej kwoty dolicz 5PLN lub 10PLN-(priorytet) na koszt przesyłki.

UWAGA!!! ZASTRZEGAM SOBIE MOŻLIWOŚĆ WYCOFANIA AUKCJI, PONIEWAŻ WĘDKA ZOSTAŁA ZLICYTOWANA, LECZ JAK DOTĄD NIE MAM ODPOWIEDZI OD LICYTUJACEGO. ISTNIEJE JEDNAK MOŻLIWOŚĆ, ŻE ODEZWIE SIĘ I WÓWCZAS AUKCJĘ WYCOFAM. JEŻELI NATOMIAST KTOŚ ZALICYTUJE I WYGRA, A OD POPRZEDNIKA NIE BĘDZIE SYGNAŁU TO OCZYWIŚCIE DOBIJEMY TARGU.

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Tu porozmawiasz na każdy temat dotyczący pięknego wędkarskiego hobby. Forum wędkarskie to miejsce na wymianę poglądów pomiędzy wędkarzami, to także kopalnia wiedzy o tym sporcie.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: