Right menu

Reklama

Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Wędki/Flanker 402 13m + wyposarzenie !!!!!!!!!!!!!!!

Flanker 402 13m + wyposarzenie !!!!!!!!!!!!!!!

Ilość wyświetleń: 17156
Komentarzy: 0
ID: 10902
Węzeł: 8788

ID: ROA0003357

Czas końca: 09.03.2009 23:19

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Poniżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Witam na swojej aukcji mam do zaoferowania „tyczkę” + sprzęt potrzebny do wędkowania spławikowego zestawem skróconym. Wędka Garbolino Flanker 402, 13m (10 sekcji) waga 1010g a przy 11.5m (9 sekcji) 750g. Używana 3 sezony Idealna do łowienia na dużych uciągach ale nadaje się też do łowienia delikatnymi zestawami na wodach stojących (tzw. Dłubania drobnicy). Dzięki swej sztywności i nie nagannej wadze „laska” na pewno zadowoli każdego. Niestety 6 element wędki był zmiażdżony (stanąłem na niego) ale kij jest naprawiony w dość prosty sposób i nadaje się bez problemowo do łowienia. Po naprawie wędka zyskała na sztywności i stała się wiele mocniejsza. Niestety jest krótsza o jakieś 25cm. Wraz z tyczką sprzedaję bata 6m mikado matrix 777 pole wykonanego z węgla IM9 sztywny i lekki niestety 4 część też została uszkodzona, stracił 15cm na długości ale podobnie jak wyżej wymieniona wędka zyskał na sztywności. Rzecz kolejna to węglowa sztyca do podbieraka zrobiona z bata Jazon Syriusz HP Pole 3m + węglowa klejówka 2.75m bardzo lekka i sztywna wazy koło 70g. z dorobioną rękojeścią. Wszystkie wędki są w dobrym stanie technicznym i nadają się do natychmiastowego łowienia bez jakiejkolwiek konserwacji ponieważ były regularnie konserwowane u mnie, używałem teflonu do tyczki więc jej złącza są w dobrym stanie. Gratis dorzucę : -wszelkie zbrojenia do tyczki kila sztuk korków rozporowych, drabinek na gumy, agrafek zakańczających gumy i teflon. -amortyzatory gumowe 0.7mm, 0.875mm, 1mm -17 sztuk dysków rzecznych od6g do 15g 11szt. Gut-mix, 1colmic 1 cralusso, 4 innych znanych firm -22sztuk spławików kanałowych, jeziorowych, klejowych itp. + 2 duże bąbki 10g. spławiki głównie trabucco są również tubertini, Gut-mix, mikado, robinson, -gruntomierze + około 30szt. Drabinek na zestawy, szerokie na dyski i wąskie na mniejsze spławiki. -tuba ochronna na wędkę. -pokrowiec na wędki salix alba 155cm. Posiada 2 duże komory na wędziska, jedną mniejszą na podbierak + jedna kwadratowa na drobne rzeczy. -podpórka na 10 topów -rolka na 4 nogach do cofania wędki -klips do odkładania tyczki -siatka na ryby Jaxon 3m / 55cm -2 kosze do podbieraka z grubymi oczkami na rzekę i drobnymi na wody stojące -kocioł tubertini 35l -wiadro sensasa 17l -sito do zanęty duże na kocioł z drobnymi oczkami 4mm -pudełka na robaki tubertini 2szt. -kuweta na zanętę Dla zainteresowanych mogę sprzedaż wędkę oddzielnie po zakończeniu aukcji lub wystawić osobne aukcje na pojedyncze rzeczy z zestawu. Resztę pytań szczegułowych pytań dot. aukcji udzielę po zapytaniu na maila. Możliwa wysyłka szczegułowych zdjęć każdego z elementów zestawu............................................................................................... UWAGA!!!!!!!!...............................................................................................................Możliwa wysyłka !!!!!!!!!!!! #gallery-thumbs li {float:left; margin: 2px; padding:0; font-size: 1px}#gallery-thumbs li a {margin:0; display:block; padding: 2px; outline: none; background: #fff url(http://static.allegro.pl/site_images/1/0/image-gallery/thumb-bg.gif) no-repeat 0 0}#gallery-thumbs li a:hover {background-color: #999}#gallery-thumbs li.active a {background-color: #000}

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Odbiór osobisty przez Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Odoo

Bazar moderują: