Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Wędki/Matrix 888 Ultralight Spin - NOWY 

Matrix 888 Ultralight Spin - NOWY

Ilość wyświetleń: 3713 
Komentarzy: 1 
ID: 6009 
Węzeł: 4511 
Matrix 888 Ultralight Spin - NOWY

Matrix 888 Ultralight Spin - NOWY

ID: ROA0001555

Czas końca: 25.11.2005 17:23

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Zwycięska cena: 90,00 zł

Wygrał:

zbigniew szostak

WYCOFANA

Delikatny spinning wykonany z włókna węglowego MX-9, wzmocniony oplotem z nici kevlarowej. Uzbrojony w grafitowy uchwyt kołowrotka i przelotki BOSTG. Rękojeść wykonana z naturalnego korka. Lekki, sztywny i szybki. Charakteryzuje się szczytową akcją i małym ugięciem. Przeznaczony do połowu drapieżników na małe przynęty spinningowe.
Wędka nowa.

długość - 275 cm
waga - 210 g
ilość sekcji - 2
długość transportowa - 140 cm
cięża wyrzutu -5-15 g

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (1)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Pewne, hobbystyczne zainteresowania genealogiczne spowodowały, że zawartość domeny Nazwisko.pl zamierzamy w przyszłości rozwinąć i zbudować w oparciu o nią dość obszerny serwis.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: