Right menu

Reklama


Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Wędki/Mikado Maxima 

Mikado Maxima

Ilość wyświetleń: 6025 
Komentarzy: 0 
ID: 1679 
Węzeł: 832 

Mikado Maxima

ID: ROA0000061

Czas końca: 04.05.2005 15:00

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Poniżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Do licytacji wystawiłem wędkę Mikado Maxima 13m (1300g) + dodatkowy pełny top. Wędka jest w stanie bdb, bardzo mało używana ok. 10 razy nad wodą (lekkie zarysowania na łączeniu topu z resztą wędziska) Posiada wzmocnienie końcówek każdej sekcji. Bardzo dobrze wyważona. Sztywna, nie buja się na wietrze. Idealna dla początkujących wyczynowców.
Szczęśliwy nabywca otrzyma w gratisie tubę PCV obszytą kordurą.

Płatność przelewem na konto podane po zakończeniu aukcji, lub za pobraniem. Towar wysyłam do 7 dni po wpływie pieniędzy na konto.

Ewewntualne pytania proszę kierować na adres: arturofly@wp.pl

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Sprzedającego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Blog o wszystkim maam.pl

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: