Right menu

Reklama


Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Wędki/PRAWIE NOWY BAT MIKADO TOURNAMENT POLE 600 

PRAWIE NOWY BAT MIKADO TOURNAMENT POLE 600

Ilość wyświetleń: 5599 
Komentarzy: 0 
ID: 3817 
Węzeł: 2590 

PRAWIE NOWY BAT MIKADO TOURNAMENT POLE 600

ID: ROA0000695

Czas końca: 22.05.2005 22:58

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Poniżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Witam.

Mam do sprzedania prawie nowe wędzisko Mikado Tournament Pole 600cm.Jest to bat z najwyższej półki sprzętu Mikado.Łowią na niego przeważnie wyczynowcy jak i amatorzy wędkarstwa.Kupiłem go w kwietniu tego roku za 320zł.w sklepie wędkarskim w Andrychowie.Sprzedam go za dużo mniej,a mianowicie za 255zł,ponieważ jest nic niezniszczony.Łowiłem na niego kilka razy:w tym 2 razy na zawodach<2 razy pierwsze miejsce>bacik świetnie amortyzuje każdy zryw ryby i natychniastowo zacina.

DANA:

długość (cm)-600
masa (g)-150
ilość sekcji-6
dł. transportu-128cm
c. rzutowy (g)-----

OPIS ZE STRONKI WWW.

Tournament Pole

Wyczynowe baty wykonane z wysokoprzetworzonego węgla IM-8. Bardzo lekkie, sztywne i szybkie. Przeznaczone do połowu małej i średniej ryby metodą "pełnego zestawu". Charakteryzują się szczytową akcją, co umożliwia błyskawiczne zacięcie delikatnego brania. Polecane zawodnikom wyczynowym.

Propozycje i pytania prosze kierować na dawid.giermanski@wp.pl

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: PPHU PROTEKT INT. BH jest firmą produkcyjno-handlową prowadzącą swoją działalność szczególnie na rzecz Ochotniczych Straży Pożarnych, ale także i innych jednostek ochrony przeciwpożarowej. Sznury galowe PSP Podstawową funkcją firmy jest zapewnienie klientom możliwości nabycia szerokiego asortymentu ubrań i ubiorów wchodzących w skład osobistego wyposażenia strażaka.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: