Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Wędki/Spinning Mikado Ultraviolet TANIO! 

Spinning Mikado Ultraviolet TANIO!

Ilość wyświetleń: 4625 
Komentarzy: 0 
ID: 6534 
Węzeł: 5006 
Spinning Mikado Ultraviolet TANIO!

Spinning Mikado Ultraviolet TANIO!

ID: ROA0001761

Czas końca: 31.12.2005 22:54

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Poniżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Sprzedam Nowy z gwarancją spinning Mikado ultraviolet o dł.2.70m c.w.10-25g.Spinning posiada orginalny dwukomorowy pokrowiec.Wedke sprzedaje poniewaz wyjezdzam przed wiosna do Anglii.Cena tego spinningu w sklepie to 150zl.Po wylicytowaniu towaru prosze o kontakt na mail marcinkowalczy@interia.pl i zaraz odpisze nr konta.

Typ: Z gwarancją BAZARU

Warunki dostawy: Wynika z typu transakcji

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Wędkarskie stowarzyszenie o ideach nieco odmiennych od promowanych przez PZW. Szczególnie uważnie przeczytaj zatem nagłówek tej strony: Stowarzyszenie Wędkarzy Internautów . Szybko zrozumiesz różnicę i kto wie, może się do niego przyłączysz.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: