Right menu

Reklama

Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Wędki/Spinning Zebco Viper II 2,8m, c.w. 10-45g - po przeróbce, ulepszony, SUPER!

Spinning Zebco Viper II 2,8m, c.w. 10-45g - po przeróbce, ulepszony, SUPER!

Ilość wyświetleń: 13421
Komentarzy: 0
ID: 8815
Węzeł: 7148

ID: ROA0002637

Czas końca: 17.10.2006 17:00

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Poniżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Doskonała unikalna wędka spinningowa do połowu dużych drapieżników. Wszystkie przelotki dwustopkowe, na wklejanej węglowej szczytówce jednostopkowe. Dolnik "4 palce za łokieć", do rzutów dwuręcznych ciężkimi przynętami - idealny. Pełne 2 sezony łowiłem sandacze, szczupaki i nieraz bolenie w rzece nizinnej wyłącznie tą wędką. Znakomicie nadawać się będzie do połowu szczupaków z brzegu jak i trollingu średnimi przynętami. Duża moc tej wędki pozwoli powalczyć z sumem - może nie tym największym, ale sztuka 20-kilowa z pewnością odczuje. Oryginalnie wędka była opisana jako wędka do jigowania, o c.w. 10-50g, posiadała wklejaną szklaną szczytówkę, co przy olbrzymiej mocy blanku w stosunku do delikatnej szklanej szczytówki powodowało jej uszkodzenia podczas rzucania ciężkimi przynętami. Dlatego zdecydowałem się udoskonalić ten kij. Przeróbka była dokonana przez rod-makera Pawła Olszewskiego i polegała na wymianie szczytówki z włókna szklanago na węglową. Co uczyniło wędkę szybszą, bardziej czułą, wydłużyło rzuty. Ta wklejana szczytówka pozwala na skuteczne rzuty przynętami mniejszymi jak np. 5cm ripper na główce 5g. Również doskonale podrywa się przynętę o wadze 30-35g łowiąc w głębokich miejscach sandacze czy szczupaki z opadu. Świetnie pokazuje pracę wahadlówki czy woblera, nie tracąc nic z mocy zacięcia. Ostatnio używałem tej wędki łowiąc w miejscach głębokich jak np. 5m rynny lub nurtowych - np. sandacze, bolenie czy brzany na rafach. Hol 3 kg ryby w ostrym nurcie wymaga już mocnego sprzętu. Żal mi się z tą wędką rozstawać, złowiłem nią wiele pięknych ryb. Jeśli stać cię na zakup wędki za 500-1000zł lepszej, lżejszej, nowocześniejszej, nie kupuj ode mnie tego sprzętu. Jeśli jednak się zdecydujesz, dorzucę niezły prezent (nie żaden badziew) w ramach "niespodzianki".

Całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na sfinansowanie zabiegu usunięcia blizn pooperacyjnych dwudziestolatki z mojej rodziny.

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: PPHU PROTEKT INT. BH jest firmą produkcyjno-handlową prowadzącą swoją działalność szczególnie na rzecz Ochotniczych Straży Pożarnych, ale także i innych jednostek ochrony przeciwpożarowej. Kominiarki strażackie Podstawą funkcją firmy jest zapewnienie klientom możliwości nabycia szerokiego asortymentu ubrań i ubiorów wchodzących w skład osobistego wyposażenia strażaka.

Bazar moderują: