Right menu

Reklama


Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Wędki/[sprzedam Wędkę] Konger Arcus Tele Feeder 330/100 

[sprzedam Wędkę] Konger Arcus Tele Feeder 330/100

Ilość wyświetleń: 12305 
Komentarzy: 0 
ID: 12355 
Węzeł: 9182 

[sprzedam Wędkę] Konger Arcus Tele Feeder 330/100

ID: ROA0003503

Czas końca: 10.06.2011 20:46

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Poniżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Witam wszystkim!

Mam do sprzedania wędkę "Konger Arcus Tele Feeder 330/100"(w zestawie 4 szczytówki widoczne na zdjęciach). Wędka została zakupiona nie dawno z myślą o nadchodzących wakacjach, lecz ze względu na nagłą zmianę planów wakacyjnych zostałem zmuszony do jej sprzedania. Stan oceniam na wzorowy, rozłożyłem ją tylko 2-3 razy, nigdy nie była używana w terenie, w dalszym ciągu posiada folie ochroną. Cena 100zł, którą mogę jeszcze negocjować ponieważ zależy mi na czasie (kupując ja niedawno zapłaciłem 150zł, sądzę więc że oferta jest naprawdę warta uwagi.).

Zdjęcia(więcej mogę przesłać na e-mail):

http://imagebox.pl/out.php/i137483_2.JPG

]http://imagebox.pl/out.php/i137482_1.JPG

Pozdrawiam ;-)

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Pewne, hobbystyczne zainteresowania genealogiczne spowodowały, że zawartość domeny Nazwisko.pl zamierzamy w przyszłości rozwinąć i zbudować w oparciu o nią dość obszerny serwis.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: