Right menu

Reklama


Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Wędki/St.Croix Premier PS86LM2 

St.Croix Premier PS86LM2

Ilość wyświetleń: 4778 
Komentarzy: 0 
ID: 3189 
Węzeł: 2073 

St.Croix Premier PS86LM2

ID: ROA0000450

Czas końca: 06.06.2005 20:00

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Poniżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Markowy spinning dla wymagającego wędkarza. Kij jest bardzo czuły. Była to moja pierwsza wędka firmy St.Croix. Gdy zacząłem nią łowić przekonałem się z ilu brań do tej pory nie zdawałem sobie sprawy - po prostu ich nie wyczuwałem. Ciężar wyrzutu, nie tylko moim zdaniem, jest znacznie niedoszacowany przez porducenta. W wypadku odbioru osobistego jestem w stanie przekonać każdego kupującego o niezniszczalności wędki w warunkach normalnego wędkowania. Kijek doskonały na okonie, średnie sandacze i szupaki oraz na pstrągi. Łowiłem nim z powodzeniem również klenie i jazie.
Dlaczego sprzedaję? Otóż kupiłem spinning o podobnych parametrach wyższej klasy - z serii Legend Elite tego samego producenta.
Wędka z gwarancją, w stanie idealnym. Przelotka szczytowa wymieniona na Sic firmy Fuji.
Zapraszam do licytacji.
Gwarantowana satysfakcja lub zwrot pieniędzy!!!

Typ: Z gwarancją BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Jeśli interesuje Cię wędkarstwo a wszczegolności, gdy chesz pooglądać piękne Zdjęcia wędkarskie ryb i przyrody, kliknij na wskazany url. Jest co pooglądać! Hobbysta wędkarz winien być zadowolony.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: