Right menu

Reklama


Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Wędki/Vanadium Heavy HH Feeder - MIKADO - NÓWKA 

Vanadium Heavy HH Feeder - MIKADO - NÓWKA

Ilość wyświetleń: 4909 
Komentarzy: 5 
ID: 6128 
Węzeł: 4613 
Vanadium Heavy HH Feeder  - MIKADO - NÓWKA

Vanadium Heavy HH Feeder - MIKADO - NÓWKA

ID: ROA0001615

Czas końca: 06.12.2005 10:10

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Zwycięska cena: 120,00 zł

Wygrał:

Marek Giedziun

Wędka ta to znakomity kij Mikado Vanadium Heavy HH Feeder ale pod logiem TARGET!!! Nie jest to żadna podróba, a kij prosto z fabryki Mikado. Logo Target, zamiast Mikado, pozwala na obniżenie ceny, taki już jest marketing:)

Mocny feeder wykonany z włókna węglowego MX-9 wzmocniony oplotem z taśmy kevlarowej. Charakteryzuje się szczytową akcją i małym ugięciem. Połączenia elementów dodatkowo wzmocnione metalowymi tulejami. Przeznaczony do ciężkich połowów na dużych dystansach i szybkich uciągach. Zalecane obciążenie nie powinno przekraczaç 140 gramów.

długość - 360 cm
waga - 290 g
ilość sekcji - 3+3
długość transportowa - 127 cm
ciężar wyrzutu - 140 g

tel. 0-888-333-228

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (4)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Kancelaria notarialna Łódź

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: