Górne menu
Lewe menu

Nowe


Right menu

Reklama

Sklepowe newsy »

St. Croix SOLE
FORESTA krem
FORESTA spray
Aqua-Vu Micro 5c
Aqua-Vu Micro 5

Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Wędki/Wędka ROBINSON Diplomat Top Spin 2,75m/15-45 

Wędka ROBINSON Diplomat Top Spin 2,75m/15-45

Ilość wyświetleń: 10046 
Komentarzy: 0 
ID: 14741 
Węzeł: 9314 
Wędka ROBINSON Diplomat Top Spin 2,75m/15-45

Wędka ROBINSON Diplomat Top Spin 2,75m/15-45

ID: ROA0003565

Czas końca: 12.08.2013 10:17

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

WYCOFANA

Zakupiona dwa lata temu. Stan wzorowy, żadnych uszkodzeń, otarć itp. Kilka razy nad wodą. W komplecie oryginalny pokrowiec. Dolnik zakończony gałką – usługa w serwisie.

Spinning przeznaczony do połowu dużych ryb drapieżnych z brzegu. Znakomita wędka do łowienia woblerami szczupaków i sandaczy. Bardzo mocna konstrukcja pozwala na wyholowanie dużej ryby, a szybka akcja sprzyja natychmiastowemu zacięciu biorącej ryby. Wędki te mogą okazać się także trociowym przebojem nadchodzącego sezonu. Model krótszy sprawdzi się znakomicie na zakrzaczonych odcinkach pomorskich rzek, a dłuższy na odsłoniętych łąkowych odcinkach oraz w sezonie zimowym.

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Czy interesuje Cię bezpłatny system ERP? Tu znajdziesz nieco porad na temat Instalacji i konfiguracji Odoo (OpenERP) powinny one pomóc Ci go zainstalować i przetestować na własnym serwerze.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: