Right menu

Reklama


Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Wodniactwo/Minn Kota Vector 55 3X 

Minn Kota Vector 55 3X

Ilość wyświetleń: 12216 
Komentarzy: 0 
ID: 10155 
Węzeł: 8205 
Minn Kota Vector 55 3X

Minn Kota Vector 55 3X

ID: ROA0002992

Czas końca: 30.12.2008 18:58

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Sprzedam używany ale w stanie jak nowy (gwarancja)
Minn Kota Vector 3X

Silnik sprowadziłem dla siebie w maju tego roku, okazał się jednak za ciężki jak na moje możliwości (operacja kręgosłupa...). Jego waga wynika z niezwykle mocnej konstrukcji oraz zastosowanej dodatkowej przekładni zwielokrotniającej w kolumnie silnika.
Używałem go dosłownie cztery razy i z żalem muszę się z nim rozstać.
Na silnik udzielam rocznej gwarancji (zajmuję się serwisowaniem silników, mam dostęp do oryginalnych części )
Rumpel silnika jest wysuwany i po całkowitym wysunięciu jego zasięg to prawie jeden metr, jest to jego niewątpliwa zaleta. Inną zaletą jest możliwość przestawienia głowicy w pozycję do trollingu, tzn. można tak ją ustawić, że nie jest ustawiona w jednej osi z osią pędnika.

Cena przy obecnym kursie dolara jest niezwykle atrakcyjna
Silnik na zdjęciach jest ten sam który sprzedaję ale nie ma już zawieszek i nalepek.

Na wszelkie pytania odpowiem telefonicznie 669995569

   
 
 

Nowy sposób sterowania 3X Steering zastosowany w silniku VECTOR łamie ogólnie przyjęte zasady prowadzenia łodzi z silnikami pawężowymi. Gdy tylko poczujecie w rękach rumpel silnika Vector, zrozumiecie od razu, że pozwoli on Wam w pełni kontrolować każdą sytuację na wodzie. Włączcie Państwo silnik i obierzcie kurs, a VECTOR zatroszczy się o resztę.

  • Maximizer. Urządzenie pozwala pięciokrotnie wydłużyć czas pracy przy jednym ładowaniu. Technologia Maximizer“ ściśle kontroluje zużycie energii elektrycznej przy różnych prędkościach, co pozwala zapobiec jej stratom i dłużej zachować niezbędną moc akumulatora.
  • Sterowanie rumplem 3X dla osiągnięcia maksymalnej kontroli. Co to jest 3X? Rumpel wystarczy obrócić na przykład o 60o, a drążek śruby napędowej wykona zwrot o całe 180o.
  • Sterowanie rumplem ze zmianą kątanachylenia. Cechą wyróżniającą wszystkie modele silników elektrycznych VECTOR jest sterowanie rumplem ze zmianą kąta nachylenia. Uchwyt może być podnoszony i opuszczany o 20 stopni, co umożliwia sterowanie zarówno w pozycji siedzącej, jak i stojącej. Oprócz tego, uchwyt jest wysuwany teleskopowo do 53 cm.

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Bardzo często nazywane w skrócie SEO jest kluczowym elementem reklamy w Internecie, gdyż właśnie dzięki pozycjonowaniu stron i optymalizacji możemy odnaleźć strony, jakich poszukujemy na co dzień korzystając z wyszukiwarki Google. Pozycjonowanie stron WWW Każdy potencjalny klient jest przez nas traktowany indywidualnie i dostosowujemy swoje usługi bezpośrednio pod potrzeby Państwa.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: