Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Wodniactwo/Silnik Minn Kota Endura 55 Nowy 

Silnik Minn Kota Endura 55 Nowy

Ilość wyświetleń: 4685 
Komentarzy: 0 
ID: 6026 
Węzeł: 4527 
Silnik Minn Kota Endura 55 Nowy

Silnik Minn Kota Endura 55 Nowy

ID: ROA0001568

Czas końca: 30.11.2005 18:55

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

JEŻELI POSZUKUJESZ INNEGO MODELU (LUB CZĘŚCI ZAMIENNYCH) MOGĘ GO SPROWADZIC PO WCZEŚNIEJSZYM USTALENIU WARUNKÓW

REWELACYJNY ZABURTOWY SILNIK ELEKTRYCZNY
(OCZYWIŚCIE NOWY W KARTONIE)

MINN KOTA ENDURA 55
Jako bonus poręczna torba np. na akumulator (z kodury) Minn Kota

MERCEDES WSRÓD ELEKTRYCZNYCH SILNIKÓW WĘDKARSKICH

* Moc 55 funtów (24,5kg) uciągu przy pięciu biegach do przodu i trzech do tyłu. Moc ta wystarcza do łodzi o masie do około 1000 kg i długości 6 metrów.

* Kolumna ma długość 91 cm. Silnik współpracuje z akumulatorem 12 V a maksymalny pobór mocy to 42 A

* Silnik pozwala na komfortowe pływanie po dużych i bardzo dużych akwenach, ( ja pływam po jeziorze Miedwie 15km długie 3 km szerokie) bez obawy, że bedzie się spychanym przez silny wiatr.

* Silnik wykonany z bardzo wytrzymałych materiałów, producent położył duży nacisk na estetykę wykonania . Endura jest uważana przez wędkarzy za jedne z najlepszych silników do trollingu na świecie.

Silnik jest prosto z USA, nowy w kartonie
Czy ktokolwiek proponuje taką moc w tej cenie?....

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ SPROWADZENIA INNYCH SILNIKÓW MINN KOTA
LUB CZĘŚCI DO TYCH SILNIKÓW

W związku z częstymi pytaniami informuję że Minn Kota Endura 50 to nie ten sam silnik co Minn Mota Turbo 50, proszę sprawdzic uciąg obu tych silników. Podobnie jest z silnikami Rhino np. Rhino VX44 ma tylko 34lbs uciągu a nie jak sugeruje nazwa 44 lbs

tel. 888720382

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Pozycjonowanie stron staramy się wykonać rzetelnie. Przykładowo tę stronę: Wszywki tekstylne firmy zajmującej się nadrukiem np. kodów kreskowych na metkach, pozycjonujemy od dłuższego już czasu z sukcesem, na słowa i frazy kluczowe: metki odzieżowe, wszywki odzieżowe, etykiety samoprzylepne.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: