Right menu

Publicidad

Rybie Oko/Mercado/Auctions/Accessories/Świder do lodu syberyjski

Świder do lodu syberyjski

Ver cuenta: 14815
Cuenta de los comentarios:  1
ID: 9124
Nudo: 7428
Świder do lodu syberyjski

Świder do lodu syberyjski

ID: ROA0002782

Tiempo del final : 28.12.2006 15:25

Otro este vendedor Otro este vendedor

Pregunte a vendedor Pregunte a vendedor

El precio ofrecido es mínimo

TERMINADO

Precio del ganador: 120,00 PLN

Ganador:

Marek Stręk

Dwuręczny świder do lodu model
"Sybirak 130"

Ten wzór zmiewala.
Ten model nie zawodzi.
Ta cena jest szokująco niska!!!!

Jakie cechy powinien posiadać świder do lodu? Odpowiedź: "Gryzie" lód i jest lekki.
Takie cechy posiada szwedzki świder Mora, sygnowany przez firmę Fladen. Jedyną jego wadą jest ...cena. A cena szwedzkiego modelu to tylko 249 zł.
Świder wystawony na aukcje jest produkcji rosyjskiej model "Sybirak dwuręczny 130". Jego cechy to: kopia szwedzkiego z tym że, ma supermega "gryzące noże" schodkowe i jest tańszy o połowę.
Koszt przesyłki -10,50 zł

Tipo: Bez gwarancji BAZARU

Las condiciones de provisiones: Na koszt Kupującego

Ofertas (1)

RSS 2.0 E-mail al administrador Versin de la impresion Bichos
Reklamy Krokus: Systemy CMS

Rybie Oko is dedicated to everyone. Everyone can volunteer and help with building, moderating and administration. Anyone who will be interested in creating his own vision of this forum can pick a part to go with. It can be as well existing section (ex. Humor, Waters, Links, etc.) or new one. If you are interested in creating RO fill this E-mail form and tell us what you would like to do. Existing Administrators and Moderators will decide if you deserve to do this.

El bazar es moderado por: