Right menu

Publicidad

Rybie Oko/Mercado/Auctions/Rods/Spinning Zebco Viper II 2,8m, c.w. 10-45g - po przeróbce, ulepszony, SUPER!

Spinning Zebco Viper II 2,8m, c.w. 10-45g - po przeróbce, ulepszony, SUPER!

Ver cuenta: 13532
Cuenta de los comentarios:  0
ID: 8815
Nudo: 7148

ID: ROA0002637

Tiempo del final : 17.10.2006 17:00

Otro este vendedor Otro este vendedor

Pregunte a vendedor Pregunte a vendedor

El precio ofrecido no es mínimo

TERMINADO

Doskonała unikalna wędka spinningowa do połowu dużych drapieżników. Wszystkie przelotki dwustopkowe, na wklejanej węglowej szczytówce jednostopkowe. Dolnik "4 palce za łokieć", do rzutów dwuręcznych ciężkimi przynętami - idealny. Pełne 2 sezony łowiłem sandacze, szczupaki i nieraz bolenie w rzece nizinnej wyłącznie tą wędką. Znakomicie nadawać się będzie do połowu szczupaków z brzegu jak i trollingu średnimi przynętami. Duża moc tej wędki pozwoli powalczyć z sumem - może nie tym największym, ale sztuka 20-kilowa z pewnością odczuje. Oryginalnie wędka była opisana jako wędka do jigowania, o c.w. 10-50g, posiadała wklejaną szklaną szczytówkę, co przy olbrzymiej mocy blanku w stosunku do delikatnej szklanej szczytówki powodowało jej uszkodzenia podczas rzucania ciężkimi przynętami. Dlatego zdecydowałem się udoskonalić ten kij. Przeróbka była dokonana przez rod-makera Pawła Olszewskiego i polegała na wymianie szczytówki z włókna szklanago na węglową. Co uczyniło wędkę szybszą, bardziej czułą, wydłużyło rzuty. Ta wklejana szczytówka pozwala na skuteczne rzuty przynętami mniejszymi jak np. 5cm ripper na główce 5g. Również doskonale podrywa się przynętę o wadze 30-35g łowiąc w głębokich miejscach sandacze czy szczupaki z opadu. Świetnie pokazuje pracę wahadlówki czy woblera, nie tracąc nic z mocy zacięcia. Ostatnio używałem tej wędki łowiąc w miejscach głębokich jak np. 5m rynny lub nurtowych - np. sandacze, bolenie czy brzany na rafach. Hol 3 kg ryby w ostrym nurcie wymaga już mocnego sprzętu. Żal mi się z tą wędką rozstawać, złowiłem nią wiele pięknych ryb. Jeśli stać cię na zakup wędki za 500-1000zł lepszej, lżejszej, nowocześniejszej, nie kupuj ode mnie tego sprzętu. Jeśli jednak się zdecydujesz, dorzucę niezły prezent (nie żaden badziew) w ramach "niespodzianki".

Całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na sfinansowanie zabiegu usunięcia blizn pooperacyjnych dwudziestolatki z mojej rodziny.

Tipo: Bez gwarancji BAZARU

Las condiciones de provisiones: Na koszt Kupującego

Ofertas (0)

RSS 2.0 E-mail al administrador Versin de la impresion Bichos
Reklamy Krokus: Wędkarstwo

Rybie Oko is dedicated to everyone. Everyone can volunteer and help with building, moderating and administration. Anyone who will be interested in creating his own vision of this forum can pick a part to go with. It can be as well existing section (ex. Humor, Waters, Links, etc.) or new one. If you are interested in creating RO fill this E-mail form and tell us what you would like to do. Existing Administrators and Moderators will decide if you deserve to do this.

El bazar es moderado por: