Right menu

Publicidad


Rybie Oko/Mercado/Auctions/Water/Minn Kota Vector 55 3X 

Minn Kota Vector 55 3X

Ver cuenta: 12362 
Cuenta de los comentarios:  0 
ID: 10155 
Nudo: 8205 
Minn Kota Vector 55 3X

Minn Kota Vector 55 3X

ID: ROA0002992

Tiempo del final : 30.12.2008 18:58

Otro este vendedor Otro este vendedor

Pregunte a vendedor Pregunte a vendedor

El precio ofrecido es mínimo

TERMINADO

Sprzedam używany ale w stanie jak nowy (gwarancja)
Minn Kota Vector 3X

Silnik sprowadziłem dla siebie w maju tego roku, okazał się jednak za ciężki jak na moje możliwości (operacja kręgosłupa...). Jego waga wynika z niezwykle mocnej konstrukcji oraz zastosowanej dodatkowej przekładni zwielokrotniającej w kolumnie silnika.
Używałem go dosłownie cztery razy i z żalem muszę się z nim rozstać.
Na silnik udzielam rocznej gwarancji (zajmuję się serwisowaniem silników, mam dostęp do oryginalnych części )
Rumpel silnika jest wysuwany i po całkowitym wysunięciu jego zasięg to prawie jeden metr, jest to jego niewątpliwa zaleta. Inną zaletą jest możliwość przestawienia głowicy w pozycję do trollingu, tzn. można tak ją ustawić, że nie jest ustawiona w jednej osi z osią pędnika.

Cena przy obecnym kursie dolara jest niezwykle atrakcyjna
Silnik na zdjęciach jest ten sam który sprzedaję ale nie ma już zawieszek i nalepek.

Na wszelkie pytania odpowiem telefonicznie 669995569

   
 
 

Nowy sposób sterowania 3X Steering zastosowany w silniku VECTOR łamie ogólnie przyjęte zasady prowadzenia łodzi z silnikami pawężowymi. Gdy tylko poczujecie w rękach rumpel silnika Vector, zrozumiecie od razu, że pozwoli on Wam w pełni kontrolować każdą sytuację na wodzie. Włączcie Państwo silnik i obierzcie kurs, a VECTOR zatroszczy się o resztę.

  • Maximizer. Urządzenie pozwala pięciokrotnie wydłużyć czas pracy przy jednym ładowaniu. Technologia Maximizer“ ściśle kontroluje zużycie energii elektrycznej przy różnych prędkościach, co pozwala zapobiec jej stratom i dłużej zachować niezbędną moc akumulatora.
  • Sterowanie rumplem 3X dla osiągnięcia maksymalnej kontroli. Co to jest 3X? Rumpel wystarczy obrócić na przykład o 60o, a drążek śruby napędowej wykona zwrot o całe 180o.
  • Sterowanie rumplem ze zmianą kątanachylenia. Cechą wyróżniającą wszystkie modele silników elektrycznych VECTOR jest sterowanie rumplem ze zmianą kąta nachylenia. Uchwyt może być podnoszony i opuszczany o 20 stopni, co umożliwia sterowanie zarówno w pozycji siedzącej, jak i stojącej. Oprócz tego, uchwyt jest wysuwany teleskopowo do 53 cm.

Tipo: Bez gwarancji BAZARU

Las condiciones de provisiones: Na koszt Kupującego

Ofertas (0)

RSS 2.0 E-mail al administrador Versin de la impresion Bichos
Reklamy Krokus: Czy interesuje Cię bezpłatny system ERP? Tu znajdziesz nieco porad na temat Instalacji i konfiguracji Odoo (OpenERP) powinny one pomóc Ci go zainstalować i przetestować na własnym serwerze.

Rybie Oko is dedicated to everyone. Everyone can volunteer and help with building, moderating and administration. Anyone who will be interested in creating his own vision of this forum can pick a part to go with. It can be as well existing section (ex. Humor, Waters, Links, etc.) or new one. If you are interested in creating RO fill this E-mail form and tell us what you would like to do. Existing Administrators and Moderators will decide if you deserve to do this.

El bazar es moderado por: