Right menu

Publicidad

Rybie Oko/Mercado/Auctions/Other/Świder do lodu model syberyjski

Świder do lodu model syberyjski

Ver cuenta: 6712
Cuenta de los comentarios:  3
ID: 6051
Nudo: 4549
Praca tym swidrem to przyjemność

ID: ROA0001574

Tiempo del final : 30.11.2005 5:18

Otro este vendedor Otro este vendedor

Pregunte a vendedor Pregunte a vendedor

El precio ofrecido es mínimo

TERMINADO

Precio del ganador: 125,00 PLN

Ganador:

Piotr Onikki-Górski

Jakie cechy powinien posiadać świder do lodu? Odpowiedź: "Gryzie" lód i jest lekki.
Takie cechy posiada szwedzki świder Mora, sygnowany przez firmę Fladen. Jedyną jego wadą jest ...cena. A cena szwedzkiego modelu to tylko 249 zł.
Świder wystawony na aukcje jest produkcji rosyjskiej model "Syberyjski". Jego cechy to: kopia szwedzkiego z tym że, ma super "gryzące noże" schodkowe i jest tańszy o połowę.
Zastanów się zatem. Do modelu "syberyjskiego" można dokupić zapasowe noże i dwie zimy masz z głowy. Dane charakterystyczne:
- Długość w stanie rozłożonym -1550 mm;
- Długośc w stanie transportowym -79 cm
- Ciężar całkowity - 3,0 kg;
- Średnica wierconego otworu - 138 mm.
-Głębokość wiercenia 110 cm
Wyposażenie:
- 2 noże schodkowe;
- 4 wkręty;
- osłona na noże zapinana na rzep;
- pokrowiec szmaciany na ostrza
Koszt przesyłki 8 zł.
Kontakt 604479852.
Nie wysłam za pobraniem.
UWAGA: kolor może być inny niż na załączonym zdjęciu.

Tipo: Bez gwarancji BAZARU

Las condiciones de provisiones: Na koszt Kupującego

Ofertas (1)

RSS 2.0 E-mail al administrador Versin de la impresion Bichos
Reklamy Krokus: Systemy zarządzania zawartością informacyjną serwisów WWW. CMS eZ Publish już od kliku lat skutecznie wdrażamy różne wersje tego systemu.

Rybie Oko is dedicated to everyone. Everyone can volunteer and help with building, moderating and administration. Anyone who will be interested in creating his own vision of this forum can pick a part to go with. It can be as well existing section (ex. Humor, Waters, Links, etc.) or new one. If you are interested in creating RO fill this E-mail form and tell us what you would like to do. Existing Administrators and Moderators will decide if you deserve to do this.

El bazar es moderado por: