Right menu

Publicidad


Rybie Oko/Mercado/Auctions/Baits/TYLKO TU!!! LIMITOWANA EDYCJA! Do dalekich rzutów  

TYLKO TU!!! LIMITOWANA EDYCJA! Do dalekich rzutów

Ver cuenta: 3453 
Cuenta de los comentarios:  0 
ID: 8501 
Nudo: 6852 
TYLKO TU!!! LIMITOWANA EDYCJA! Do dalekich rzutów

TYLKO TU!!! LIMITOWANA EDYCJA! Do dalekich rzutów

ID: ROA0002473

Tiempo del final : 19.07.2006 17:47

Otro este vendedor Otro este vendedor

Pregunte a vendedor Pregunte a vendedor

El precio ofrecido es mínimo

TERMINADO

Super wobler z limitowanej edycji, którego nie kupisz nigdzie!

Długość 9 cm, waga 11g, pływający, w pudełku. Wzorowany na oryginalnych modelach Rapala LongCast - jest o wiele droższy i mogą go kupić tylko osoby należące do klubu Rapali a u mnie identyczny może mieć KAŻDY.

W środku woblera jest ruchome obciążenie, które w czasie rzutu przesuwa się do tyłu a w czasie łowienia wraca do środka i nie przesuwa się podczas holowania (po rzucie trzeba lekko szarpnąć woblerem aby kulka wróciła na przód woblera gdzie magnez utrzymuje ją na miejscu). Taka konstrukcja pozwala na bardzo dalekie rzuty woblerem ok. 40 m.

Wykonany z balsy (najlepsze drewno na woblery, dające mu najlepszą pracę). Ręczny wyrób, jednoczęściowy stelaż, 5 warstw lakieru, UZBROJONE. Każdy wobler indywidualnie testowany. Doskonałe na wszystkie znane gatunki ryb drapieżnych. Produkowane od 1996 roku. Chętnie kupowane przez wędkarzy w Polsce jak również przez wędkarzy z zagranicy.
ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MOJE AUKCJE

Tipo: Bez gwarancji BAZARU

Las condiciones de provisiones: Na koszt Kupującego

Ofertas (0)

RSS 2.0 E-mail al administrador Versin de la impresion Bichos
Reklamy Krokus: Prawdopodobnie największy w Polsce i w Europie społecznościowy serwis wędkarski: Wędkarstwo . Wędkarstwo to hobby tysięcy ludzi, zapraszamy! Oczywiście realizacja oparta o eZ publish

Rybie Oko is dedicated to everyone. Everyone can volunteer and help with building, moderating and administration. Anyone who will be interested in creating his own vision of this forum can pick a part to go with. It can be as well existing section (ex. Humor, Waters, Links, etc.) or new one. If you are interested in creating RO fill this E-mail form and tell us what you would like to do. Existing Administrators and Moderators will decide if you deserve to do this.

El bazar es moderado por: