Right menu

Publicidad


Rybie Oko/Mercado/Pomoc/Powiadamianie 

System powiadamiania - Subskrypcje

Na dole każdej strony znajduje się ikonka "koperty z literką i". Kliknięcie na nią jest równoznaczne z wysłaniem do systemu prośby o to, by system powiadamiał nas pocztą E-mail o wszelkich zmianach na tej stronie na której właśnie klikneliśmy. Możemy zatem np. kliknąć w nią po otwarciu strony z interesującą nas aukcją i od tego czasu będziemy powiadamiani o wszystkich ofertach, które zostana złożone podczas trwania aukcji.

Oczywiście w ten sam sposób subskrybować można wszystkie dodatkowe informacje lub inne interesujące nas tematy.

Przegląd i zmianę ustawień powiadamiania dokonujemy klikając na link "Powiadamianie" (na górnym pasku nawigacyjnym).

Comentarios

Opinión estándar    
RSS 2.0 E-mail al administrador Versin de la impresion Bichos
Reklamy Krokus: Jeśli interesuje Cię wędkarstwo a w szczegolności gdy chesz pooglądać piekne Zdjęcia ryb i nie tylko ryb, odwiedź koniecznie wskazaną tu galerię. Jest co pooglądać!

Rybie Oko is dedicated to everyone. Everyone can volunteer and help with building, moderating and administration. Anyone who will be interested in creating his own vision of this forum can pick a part to go with. It can be as well existing section (ex. Humor, Waters, Links, etc.) or new one. If you are interested in creating RO fill this E-mail form and tell us what you would like to do. Existing Administrators and Moderators will decide if you deserve to do this.

El bazar es moderado por: