Right menu

Advertising


Rybie Oko/Bazaar/Auctions/Baits/WIELKI POWRÓT !!!! 

WIELKI POWRÓT !!!!

View count: 4710 
Comments count: 3 
ID: 7357 
Node: 5742 
WIELKI POWRÓT !!!!

WIELKI POWRÓT !!!!

ID: ROA0002075

End time: 01.04.2006 22:30

Other this seller Other this seller

Ask seller Ask seller

Minimal price is bid

ENDED

Winner price: 9.99 PLN

Winner:

Ewa Ćwikła

Po kilku latach nieobecności WRACAJĄ na rynek tak kiedyś poszukiwane i bardzo łowne gumy holograficzne.Przed kilku laty na owe gumki łowiono wszystko i wszędzie. Potem niestety jak to zwykle bywa zniknął z rynku ich producent. Ale mamy obecnie powrót w wielkim stylu. W wielkim bo teraz gumy są nieco tańsze niz przed laty.Przedmiotem tej aukcji jest komplet gum (4 sztuki) widoczny na fotografii.Gumy są oczywiście nowe i nie używane. Długość wszystkich wzorów - 8cm.Widoczny zestaw oferuję po atrakcyjnej cenie - 9,99 PLN. Koszt przesyłki to opłata 5,50 PLN.Kwotę 14,49 należy wpłacić na moje konto w mBanku: 59 1140 2004 0000 3402 3632 8644.Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w aukcji.

Type: Bez gwarancji BAZARU

Conditions of supplies: Na koszt Kupującego

Bids (1)

RSS 2.0 E-mail to administrator Printerfriendly version Bugs
Reklamy Krokus: Seria wędzisk St.Croix doczekała się zupełnie nowej odsłony! Zobacz, co nowego u dystrubutora St.Croix w Polsce, w sklepie firmy Żbik Sp. z o.o. Blanki zostały unowocześnione technologicznie a także zyskały zupełnie nowy design.

Rybie Oko is dedicated to everyone. Everyone can volunteer and help with building, moderating and administration. Anyone who will be interested in creating his own vision of this forum can pick a part to go with. It can be as well existing section (ex. Humor, Waters, Links, etc.) or new one. If you are interested in creating RO fill this E-mail form and tell us what you would like to do. Existing Administrators and Moderators will decide if you deserve to do this.

Bazaar is moderated by: