Right menu

Advertising


Rybie Oko/Bazaar/Auctions/Clothes/Kamizelka wędkarska GRAFF. 

Kamizelka wędkarska GRAFF.

View count: 11911 
Comments count: 0 
ID: 4754 
Node: 3453 
Kamizelka wędkarska GRAFF.

Kamizelka wędkarska GRAFF.

ID: ROA0000954

End time: 31.07.2005 21:34

Other this seller Other this seller

Ask seller Ask seller

Minimal price is bid

ENDED

Sprzedam kamizelkę wędkarską f-rmy GRAFF.
Kamizelka jest nowa,posiada dużo kieszeni,od środka w górnej części posiada siateczkę (zapobiega nadmiernemu poceniu się i przyleganiu materiału do ciała). Z tyłu odpinana kieszeń na zamek bł. oraz w górnej części klapa odpinana umożliwiająca dopływ powietrza do pleców. Oczywiście w komplecie czapeczka z regulacją. Koloru granatowego. Rozmiar 170-175cm.

Zobacz inne moje aukcje.

Przesyłka zgodnie z cennikiem P.P. Przy cięższych i większych przesyłkach doliczam koszty materiału na opakowanie(taśma,sznurek, bąbelki) w kwocie 3zł.
Tel. 500 514 483 ; (091) 8 126 423.

Type: Bez gwarancji BAZARU

Conditions of supplies: Odbiór osobisty przez Kupującego
Na koszt Kupującego

Bids (0)

RSS 2.0 E-mail to administrator Printerfriendly version Bugs
Reklamy Krokus: Pozycjonowanie stron staramy się wykonać rzetelnie. Przykładowo tę stronę: Etykiety samoprzylepne firmy zajmującej się nadrukiem np. kodów kreskowych na metkach, pozycjonujemy od dłuższego już czasu z sukcesem, na słowa i frazy kluczowe: metki odzieżowe, wszywki odzieżowe, etykiety samoprzylepne.

Rybie Oko is dedicated to everyone. Everyone can volunteer and help with building, moderating and administration. Anyone who will be interested in creating his own vision of this forum can pick a part to go with. It can be as well existing section (ex. Humor, Waters, Links, etc.) or new one. If you are interested in creating RO fill this E-mail form and tell us what you would like to do. Existing Administrators and Moderators will decide if you deserve to do this.

Bazaar is moderated by: