Right menu

Advertising


Rybie Oko/Bazaar/Auctions/Reels/Kołowrotek muchowy Vera Fly + zapasowa szpula 

Kołowrotek muchowy Vera Fly + zapasowa szpula

View count: 12408 
Comments count: 0 
ID: 8957 
Node: 7269 
Kołowrotek muchowy Vera Fly + zapasowa szpula

Kołowrotek muchowy Vera Fly + zapasowa szpula

ID: ROA0002694

End time: 30.11.2006 20:45

Other this seller Other this seller

Ask seller Ask seller

Minimal price is bid

ENDED

Przedmiotem aukcji jest zestaw: kołowrotek muchowy firmy Jaxon - Vera Fly #5,6 wraz z zapasową szpulą do kołowrotka. Jest to nowość na rynku z 2006 roku. Cały zestaw za śmiesznie niskie pieniądze. Kołowrotek charakteryzuje się doskonałym hamulcem, jest wykonany z grafitu (zarówno korpus jak i szpule - nie ma mowy o popelinie), oferowany w kolorze czarnym, szpula nowoczesna o szerokim przekroju. Cały zestaw oczywiście nowiusieńki i nie używany. Cena zestawu obejmuje kołowrotek 37 PLN, szpulę zapasową 18 PLN i koszt przesyłki 10 PLN (gwarantowany priorytet). Razem za wszystko zapłacisz 65 PLN i masz kołowrotek wraz z zapasową szpulą na lata. Pieniądze proszę wpłacać na moje konto w mBanku: 59 1140 2004 0000 3402 3632 8644. Zapraszam do licytacji.

Type: Bez gwarancji BAZARU

Conditions of supplies: Na koszt Kupującego

Bids (0)

RSS 2.0 E-mail to administrator Printerfriendly version Bugs
Reklamy Krokus: Jeśli interesuje Cię wędkarstwo a wszczegołności gdy chesz pooglądać piekne Zdjęcia ryb i nie tylko ryb, odwiedź koniecznie wskazaną tu galerię. Jest co pooglądać!

Rybie Oko is dedicated to everyone. Everyone can volunteer and help with building, moderating and administration. Anyone who will be interested in creating his own vision of this forum can pick a part to go with. It can be as well existing section (ex. Humor, Waters, Links, etc.) or new one. If you are interested in creating RO fill this E-mail form and tell us what you would like to do. Existing Administrators and Moderators will decide if you deserve to do this.

Bazaar is moderated by: