Right menu

Advertising


Rybie Oko/Bazaar/Auctions/Reels/Kołowrotek muchowy Vera Fly + zapasowa szpula #5/6 AFTMA 

Kołowrotek muchowy Vera Fly + zapasowa szpula #5/6 AFTMA

View count: 10680 
Comments count: 0 
ID: 9090 
Node: 7392 
Kołowrotek muchowy Vera Fly + zapasowa szpula #5/6 AFTMA

Kołowrotek muchowy Vera Fly + zapasowa szpula #5/6 AFTMA

ID: ROA0002765

End time: 02.01.2007 23:00

Other this seller Other this seller

Ask seller Ask seller

Minimal price is bid

ENDED

Przedmiotem aukcji jest zestaw: kołowrotek muchowy firmy Jaxon - Vera Fly #5,6 wraz z zapasową szpulą do kołowrotka. Jest to produkt z 2006 roku. Cały zestaw za śmiesznie niskie pieniądze. Kołowrotek charakteryzuje się doskonałym hamulcem, jest wykonany z grafitu (zarówno korpus jak i szpule - nie ma mowy o popelinie), oferowany w kolorze czarnym, szpula nowoczesna o szerokim przekroju. Cały zestaw oczywiście nowiusieńki i nie używany. Cena zestawu obejmuje kołowrotek 37 PLN, szpulę zapasową 18 PLN i koszt przesyłki 10 PLN (gwarantowany priorytet). Razem za wszystko zapłacisz 65 PLN i masz kołowrotek wraz z zapasową szpulą na lata. Pieniądze proszę wpłacać na moje konto w mBanku: 59 1140 2004 0000 3402 3632 8644. Zapraszam do licytacji.

Type: Bez gwarancji BAZARU

Conditions of supplies: Na koszt Sprzedającego

Bids (0)

RSS 2.0 E-mail to administrator Printerfriendly version Bugs
Reklamy Krokus: Fundusze ETF na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Fundusze ETF: ETF.COM.PL Analizy, ranking, aktualności, informacje, ryzyko, regulacje prawne, wydarzenia w Polsce i na świecie, rynek giełdowy, podstawy i zasady inwestowania.

Rybie Oko is dedicated to everyone. Everyone can volunteer and help with building, moderating and administration. Anyone who will be interested in creating his own vision of this forum can pick a part to go with. It can be as well existing section (ex. Humor, Waters, Links, etc.) or new one. If you are interested in creating RO fill this E-mail form and tell us what you would like to do. Existing Administrators and Moderators will decide if you deserve to do this.

Bazaar is moderated by: