Right menu

Advertising


Rybie Oko/Bazaar/Auctions/Baits/TYLKO TU!!! LIMITOWANA EDYCJA! Do dalekich rzutów  

TYLKO TU!!! LIMITOWANA EDYCJA! Do dalekich rzutów

View count: 10937 
Comments count: 0 
ID: 9146 
Node: 7451 
TYLKO TU!!! LIMITOWANA EDYCJA! Do dalekich rzutów

TYLKO TU!!! LIMITOWANA EDYCJA! Do dalekich rzutów

ID: ROA0002799

End time: 03.01.2007 18:12

Other this seller Other this seller

Ask seller Ask seller

Minimal price is bid

ENDED

Super wobler z limitowanej edycji, którego nie kupisz nigdzie!

Długość 8 cm, waga 10 g, pływający, w pudełku. Wzorowany na oryginalnych modelach Rapala LongCast - jest o wiele droższy i mogą go kupić tylko osoby należące do klubu Rapali a u mnie identyczny może mieć KAŻDY.

W środku woblera jest ruchome obciążenie, które w czasie rzutu przesuwa się do tyłu a w czasie łowienia wraca do środka i nie przesuwa się podczas holowania (po rzucie trzeba lekko szarpnąć woblerem aby kulka wróciła na przód woblera gdzie magnez utrzymuje ją na miejscu). Taka konstrukcja pozwala na bardzo dalekie rzuty woblerem ok. 40 m.

Wykonany z balsy (najlepsze drewno na woblery, dające mu najlepszą pracę). Ręczny wyrób, jednoczęściowy stelaż, 5 warstw lakieru, UZBROJONE. Każdy wobler indywidualnie testowany. Doskonałe na wszystkie znane gatunki ryb drapieżnych. Produkowane od 1996 roku. Chętnie kupowane przez wędkarzy w Polsce jak również przez wędkarzy z zagranicy. ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MOJE AUKCJE

Type: Bez gwarancji BAZARU

Conditions of supplies: Na koszt Kupującego

Bids (0)

RSS 2.0 E-mail to administrator Printerfriendly version Bugs
Reklamy Krokus: Hobbystycznie założona strona genealogiczna oparta o Webtrees: Żbikowski . Można znależć na niej już sporo różnych nazwisk. Bardzo ciekawe materiały źródłowe dotyczące narodzin, zgonów i zawartych związków małżeńskich z parafii Grążąwy.

Rybie Oko is dedicated to everyone. Everyone can volunteer and help with building, moderating and administration. Anyone who will be interested in creating his own vision of this forum can pick a part to go with. It can be as well existing section (ex. Humor, Waters, Links, etc.) or new one. If you are interested in creating RO fill this E-mail form and tell us what you would like to do. Existing Administrators and Moderators will decide if you deserve to do this.

Bazaar is moderated by: