Right menu

Advertising


Rybie Oko/Bazaar/Auctions/Baits/woblery trociowe firmy FORTEL wobler trociowy firmy FORTEL 

woblery trociowe firmy FORTEL wobler trociowy firmy FORTEL

View count: 16542 
Comments count: 0 
ID: 9856 
Node: 7986 
Wobler FORTEL wersja na troć i łososia.

woblery trociowe firmy FORTEL wobler trociowy firmy FORTEL

ID: ROA0002919

End time: 25.12.2007 22:23

Other this seller Other this seller

Ask seller Ask seller

Minimal price is not bid

ENDED

Przedmiotem sprzedaży są pływające woblery firmy FORTEL. Cena dotyczy jednej sztuki. To przynęta specjalnie zaprojektowana do połowu troci i łososi. Jego bardzo agresywna praca w zakresie 2-2,5metra doskonale prowokuje przede wszystkim kelty, choć udawało mi się na nie łowić też letnie srebrniaki. Obciążenie zamontowane jest w ogonie. Bardzo poprawiło to celność i odległość rzutów, oraz zmniejszyło problem plątania się woblera podczas rzutów. Przemyślana wielkość woblera (6,5 cm) dała możliwość zamocowania mocnych kotwic nr.2 i 3 francuskiej firmy Au Lion Dor. Nierdzewny drut poprowadzony przez cały korpus daje gwarancję na pewny hol dużych ryb. Doskonale sprawdza się na długich prostkach o umiarkowanym uciągu wody. Skuteczne są rzuty pod drugi brzeg na godzinę 11 następnie wolne prowadzenie do samego brzegu. Najwięcej troci złowiłem, gdy wobler spłynął na godzinę 13-14. Dzięki powtarzalności kształtu , ciężaru i kąta osadzenia steru jest to bardzo pewny i łowny wobler, który powinien znaleźć się zwłaszcza u wędkarza, który stawia pierwsze kroki na trociowych szlakach. Wędkarze łowiący na Parsęcie, Redze, Wieprzy i Słupi doskonale znają tego woblerka. Koszt wysyłki 4,50 zł.

Type: Bez gwarancji BAZARU

Conditions of supplies: Na koszt Kupującego

Bids (0)

RSS 2.0 E-mail to administrator Printerfriendly version Bugs
Reklamy Krokus: Jeśli interesuje Cię wędkarstwo a w szczegolności gdy chesz pooglądać piekne Zdjęcia ryb i nie tylko ryb, odwiedź koniecznie wskazaną tu galerię. Jest co pooglądać!

Rybie Oko is dedicated to everyone. Everyone can volunteer and help with building, moderating and administration. Anyone who will be interested in creating his own vision of this forum can pick a part to go with. It can be as well existing section (ex. Humor, Waters, Links, etc.) or new one. If you are interested in creating RO fill this E-mail form and tell us what you would like to do. Existing Administrators and Moderators will decide if you deserve to do this.

Bazaar is moderated by: