Rybie Oko/Bazar/Pomoc/Szkice 

Korzystanie ze szkiców

Publikowanie aukcji i innych wiadomości nie musi odbywać się natychmiastowo.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość wstępnego opracowywania tekstu i zapisywania go w formie "Szkicu".
Szkic stanowi formę roboczą i do czasu kiedy nie wybrany zostanie klawisz "Opublikuj" nie będzie on widoczny dla innych czytelników.

Przed wystawieniem przedmiotu "Opublikuj" na aukcji dokonaj adiustacji formy roboczej i sprawdź :)))) czy jest zaszufladkowany we właściwej kategorii. Przedmioty wystwiane w niewłaściwej kategorii będą usuwane przez moderatora.

Aby przeglądać swoje, właśnie opracowywane "Szkice" wystarczy kliknąć na link "Moje szkice" (na bocznym pasku nawigacyjnym).

Dyskusje i komentarze

Schowaj teksty   
RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Jedno z pierwszych wdrożeń systemu CMS eZPublish w Polsce. Już niebawem pojawi się również w nowej wersji. Świat Druku - to miesięcznik naukowo-techniczny wydawany przez wydawcę: Polski Drukarz, adresowany do wszystkich związanych z branżą poligraficzną.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: «Redakcja Rybiego Oka»