Right menu

Reklama


Rybie Oko/Bazar/Prywatność 

Prywatność

Firma Krokus sp. z o.o. chroni Państwa prywatność i powierzone dane osobowe.

Uważając politykę prywatności za bardzo ważną w naszej firmie, sprawiliśmy aby odnośnik do tej strony dostępny był z każdego miejsca naszej witryny.

Wszelkie dane jakie gromadzimy podczas Państwa obecności na naszych witrynach wykorzystujemy tylko i wyłącznie do celów statystycznych, tak aby lepiej poznać i dostosować się do Państwa preferencji. Jedynym wyjątkiem jest moment wypełnienia formularzy rejestracyjnych. Przesłane poprzez nie dane wykorzystujemy wyłacznie dla niezbędnych celów i nie są nigdy powierzane ani udostępniane osobom trzecim.

Na naszych stronach znajdują się, lub mogą się znaleźć w przyszłości, odnośniki do innych witryn. Mają one za zadanie tylko i wyłącznie pomóc w nawigacji. Firma Krokus Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za zawartość tych witryn, politykę prywatności stosowaną na tych stronach ani za zawarte na nich oprogramowanie oraz skutki jego użycia.

Firma Krokus Sp. z o.o. respektując prawo polskie i międzynarodowe nie dopuszcza do publikacji na swoich stronach, ani stronach swoich Klientów treści które mogą złamać te prawa np.: propagujące nienawiść rasową, pornografię itp. Wszelkie takie materiały są lub będą natychmiast usuwane z naszych serwerów.

Jeżeli mają Panstwo jakieś pytania czy wątpliwości dotyczące naszej polityki prywatności prosze kliknąć na ikonkę listu, na dole strony, i zadać nam je bezpośrednio. Odpowiemy na każde Państwa pytanie.

Dyskusje i komentarze

Schowaj teksty   
RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Staramy się wykonywać dobre pozycjonowanie stron. Przykładowo tę stronę, firmy zajmującej się nadrukiem etykiet tekstylnych, Etykiety samoprzylepne pozycjonujemy od dłuższego już czasu z sukcesem, na słowa i frazy kluczowe: metki odzieżowe, wszywki odzieżowe, etykiety samoprzylepne.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: