Right menu

Reklama


Rybie Oko/Bazar/Uwagi/Brak komentarzy 

Brak komentarzy

Uczestnicząc w aukcjach Rybiega Oka przez wiele miesięcy budowałem opinię o sobie i pozostałych uczestnikach.
Brakuje mi teraz tych komentarzy. Kilka razy zawiodłem się na uczciwości pseudowędkarzy...
Chciałem też aktywnie uczestniczyć w budowie nowej platformy Bazaru ale moje wiadomości są prawdopodobnie traktowane jako spam i nie dochodzą np do Pana Darka Żbikowskiego, do którego niejednokrotnie pisałem.
Z uszanowaniem - Andrzej Radzio
Schowaj teksty   

Powiązane z

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Nasze studio DTP dysponuje nowoczesnym sprzętem i doświadczoną obsługą. Świadczymy Usługi poligraficzne Zapewniamy profesjonalną i szybką obsługę.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: