Rybie Oko/Użytkownicy/Goście/Grzegorz Szajna 

Grzegorz Szajna

Ocena (7)/(8) 5

Pozytyw Kamizelka wędkarska

Kamizelka jak w opisie.
Dobry kontakt mailowy, szybka wysyłka.
Słowem udana transakcja.
Dziękuję i pozdrawiam.
Jurek

Pozytyw kołowrotek DAM

Towar zgodny z opisem nic dodać nic ująć sp-rzedawca bardzo konkretny miły kontakt m-eil,polecam wszystkim zainteresowanym interesy z tym sprzedawcą.Sam pozytyw.

Pozytyw woblerek

wszystko w należytym porządku.Towar zgodny z opisem.

Pozytyw woblerki

Bardzo miło i szybko wszystko załatwione polceam

Pozytyw łowrotek muchowy Libelle

Bardzo miły kontakt. Towar zgodny z opisem. Expresowa przesyłka. Zasłużony pozytyw. Zdecydowanie wszystkim polecam tego sprzedającego.

Pozytyw Mitchell iridium 2000

"miły kontakt, szybka wpłata, polecam!!!"

Neutralna Wszystko ok!

Cała tranzakcja przebiegła pomyślnie. Polecam!

Pozytyw spławikowy szrot

miły kontakt, towar zgodny z opisem, dobrze zapakowany, OK

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Kiedy wybrać się na ryby? Będą dziś brały czy nie? Na tem pytanie odpowie Ci księżycowy Kalendarz brań Jak wiadomo, księżyc ma wpływ na wiele zjawisk zachodzących na ziemi, na brania ryb także.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: